Slumberland

Vítajte v Kráľovstve postelí Slumberland

Britská továreň Slumberland, založená už v roku 1919, sa stala rýchlo klenotom britského remeselného umenia, uznávaného najdôležitejšími kráľovskými predstaviteľmi.

V súčasnej dobe je Slumberland súčasťou rodiny Hilding Anders, popredného európskeho výrobcu matracov a postelí. Pokračuje vo svojom úsilí o dokonalosť, ponúkajúc vzácnu kombináciu inovatívnych technológií, tradície a moderného dizajnu. Každá posteľ i matrac sú navrhnuté tak, aby poskytovali exkluzívne pohodlie a prispôsobivosť špecifickým potrebám svojho hrdého majiteľa.

Svoje európske zázemie má Slumberland v továrňach v rámci rodiny Hilding Anders: Vo Švajčiarsku, kde sa nachádza najmodernejšie a svojho druhu najväčšie testovacie centrum matracov a postelí v Európe. To zaisťuje, prostredníctvom švajčiarskeho inštitútu AEH, certifikáciu nielen mechanických a ergonomických vlastností našich výrobkov, ale tiež správnu spánkovú klímu, ktorá býva neprávom prehliadaná. Slumberland nájdete tiež v Českej a Slovenskej republike, kde pre Vás postele i matrace navrhujeme a vyrábame. Ďalšou európskou domovinou Slumberlandu je slnečné Taliansko.

Aké sú postele Slumberland

Krásne

Iba krása nestačí, dôležitá je i funkčnosť a kvalita spracovania, a to presne spĺňajú postele Slumberland. Čisté línie, funkčný dizajn a neuveriteľné možnosti prispôsobenia vzhľadu posúvajú výber postele na umeleckú tvorbu. Nie je interiér, do ktorého by sa postele Slumberland nehodili. Vyberajte podľa vzhľadu a výšky čiel, zvoľte si morenie a výšku dubových nožičiek alebo postavte posteľ na chladný chrómový kov. Oblečte posteľ do ktorejkoľvek zo širokej palety pevných látok s vysokou odolnosťou.

Praktické

Začína to dokonalým balením, ktoré umožňuje ľahkú prepravu, pokračuje veľmi jednoduchou a rýchlou montážou, ktorá neuberie celkom nič z pevnosti, kvality a stability konštrukcie a končí skvelo vyrobenou posteľou, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších z Vás. Nech si už vyberiete ktorúkoľvek z postelí Slumberland, s úložnými priestormi alebo bez nich, vždy sa môžete spoľahnúť na ich praktické využitie a ľahkú údržbu.

Kvalitne vyrobené

Spojenie tradície značky, založenej vo Veľkej Británii v roku 1919 a desiatok rokov skúseností českých majstrov čalúnnického remesla je zárukou, že Vám bude posteľ Slumberland slúžiť dlhé roky k plnej spokojnosti. Postele vyrábame ručne v Českej republike, čo im prepožičiava - okrem výnimočnej kvality a širokých možností - tiež dušu, ktorú moderný strojový priemysel nedokáže nahradiť.


BEZ ÚLOŽNÉHO PRIESTORU


S ÚLOŽNÝM PRIESTOROM

HALIFAX
BRISTOL
BEDFORD