Ceriflex

Ceriflex, to je 50 rokov talianskej tradície v "umení" dobrého spánku. Firma bola založená v roku 1966 pánom Riccardom Merafinom v meste Cerignola v Taliansku. Vďaka pracovitosti a kreativite ďalších generácii vyrástla do firmy s celosvetovou pôsobnosťou, exportujúcou najmä do ďalších krajín EU, Veľkej Británie a Japonska. V dnešnej dobe stojí v čele firmy osobnosť s výraznými technickými a organizačnými schopnosťami pán Giuseppe Merafina, vnuk zakladateľa.

Na rozdiel od svojich predchodcov, ktorí vo veľkej miere používali najmä ručnú prácu v kombinácii s vlnou sa dnešný prezident spoločnosti nebráni použitiu moderných technológii. Takto sa krásne spája tradícia používania prírodných materiálov ako sú vlna, kašmír, ťavia srsť s najmodernejšími materiálmi čím vytvoríte dokonalú kombináciu, funkčnú, ortopedicky vhodnú a zároveň nevtieravo luxusnú.

Vo svojich penách využíva pozitívne vlastnosti rastlinných olejov, semiačok, aloe vera, materiály na sójovej báze a 100 % prírodný latex. To všetko pre zabezpečenie dokonalého odpočinku v súlade s prírodou a ľudskými potrebami.

Kompletná výroba Ceriflex prebieha v Taliansku. Na ploche viac než 12 000 metrov štvorcových sa realizuje všetko, od designu, výberu materiálov, technológií až po samotnú výrobu a následnú kontrolu a balenie. Pri tomto procese je zabezpečená dokonalá kontrola každého výrobku.

Z dôvodu minimalizovania dopadu na životné prostredie a cenové úspory na skladovanie i prepravu sú všetky matrace penové i pružinové balené vákuovo.


VIENNA
PARIS
DUPLEX
EXCLUSIVE
DIAMANT