Curem

Filozofia Curem

Čo je to Curem? Curem je predovšetkým špičková technológia do vašej spálne. Koncept série matracov Curem Silk sa opiera o poznatky z technológií letov do vesmíru. Špeciálne peny CuremfoamTM majú jedinečné odľahčujúce vlastnosti pri zachovaní maximálnej podpory tela. Matrace Curem tak umožňujú hlboký a pokojný spánok, čím pomáhajú predchádzať, a prípadne i mierniť bolesti svalstva, kĺbov a pohybového aparátu. Veď kvalitný spánok ovplyvňuje kvalitu každého Vášho dňa.

Samotný názov CUREM [kjurem] je skratkou anglických slov "CURe" a "thEM", ktoré môžeme preložiť v zmysle "uzdraviť". Výraz "Silk" (hodvábny) odkazuje na jemnosť a ľahkosť, s akou sa matrac stará o Vaše telo počas spánku. Už samotný názov tak plne vyjadruje filozofiu svojich produktov.

Ako celosvetový výrobca matracov, Hilding Anders, zaručuje vynikajúcu kvalitu našich výrobkov, ktorá je overená medzinárodným dohľadovým úradom. Vyrábame matrace pre najvyšší možný komfort spánku s maximálnymi ortopedickými vlastnosťami.

Telo aj duša v rovnováhe

Matrace Curem vznikajú špeciálnou technológiou nástreku peny. Tento nový spôsob výroby vysokoobjemových viscoelastických pien pomáha pri uľahnutí na matrac navodiť Vášmu telu veľmi príjemný pocit "stavu bez tiaže", pri súčasnom zaistení najvyšších možných ortopedických vlastností.

Kombinácia rôznych tuhostí a typov pien CuremfoamTM umožňuje pri ležaní na našich matracoch docieliť maximálnu stabilitu chrbtice pri všetkých režimoch spánku (na chrbte, na boku …) aj pri prostej relaxácii. Všetky zóny matraca efektívne vyrovnávajú tlak vyvolávaný jednotlivými partiami ľudského tela a zaisťujú dokonalé prevzdušnenie. Matrace Curem prinášajú skutočný odpočinok pre Vaše telo i Vašu myseľ.

Poťahové látky – funkčný dizajn

Poťah Criss-Cross, s obsahom prírodných vlákien a prešívaný moderným vzorom, je vyrobený z 2 častí na ľahšiu manipuláciu. Poťah je prateľný na 60 °C. Je opatrenýspodnou protikĺzavou priedušnou časťou,umožňujúcou použitie matracov aj s kontinentálnymi posteľami (a posteľami bez bočníc). Táto spodná časť je prateľná na 40 °C. Poťah je vysoko elastický, neprešitý = dokonalé kopírovanie kriviek tela.