Tropico Demont Classic

Jednoduchá čalúnená posteľ, ktorá sa hodí do každého interiéru. Vďaka užším bočniciam nie je náročná na miesto. Ideálna, napríklad, pre študentské izby. Predné čelo dosahuje takmer až na zem - stojí na miniatúrnych dvojcentimetrových nožičkách z masívneho dreva. Z boku je zachovaný dostatočný priestor na odvetranie a upratovanie. Určená na použitie s lamelovými roštami (polohovacie a motorové), prípadne latovými roštami v ráme.
Posteľ je vhodná na použitie s ľubovoľnými matracmi v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Čelo a poťahovú látku si vyberiete podľa svojho vkusu alebo dizajnu vašej spálne.

K posteli je možné dokúpiť úložný priestor. Na prístup do úložných priestorov je nutné použiť rošty s bočným či čelným výklopom. Konštrukcia bez možnosti výberu nožičiek. Posteľ je dodávaná v demontovanom stave.

NOSNOSŤ:

Podľa roštov / matracov, odporúčaná nosnosť postele max.320 kg / celá posteľ, resp. max. 160 kg / osoba (polovica lôžka).

AKO BUDE VYSOKÁ?

Pri použití lamelového roštu radu Double (cca 5 cm) a matracov 25 cm, docielite pri posteli celkovú výšky cca 57-64 cm podľa výšky uloženia roštu.

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ

Miniatúrne nožičky z masívneho dreva pri prednom čele zamedzujú kontaktu čalúnnickej látky s podlahou a predlžujú tak jej životnosť.

MODULÁRNE ČELÁ

Zostavte si posteľ podľa vlastných snov a fantázie. Čelo určuje vzhľad postele. Vyberte si sebavedomé čelo s hlbokým čalúnením či jemné čelo v severskom štýle. Vylaďte si spálňu podľa vášho štýlu. Základom je robustný rám z masívneho dreva, ktoré zaistí stabilitu celej konštrukcie postele. Rám je remeselne očalúnený kvalitnou čalúnnickou látkou podľa vášho výberu (výber látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu). Čelo je konštruované tak, aby bolo kompatibilné s akoukoľvek základňou Tropico . Podľa typu základne je možnosť 2 typov uchytenia.