Tropico Demont Decor

Posteľ s bočnicami z masívneho laminátu pre tých, ktorí dávajú prednosť jednoduchému dizajnu v dekore dreva. Zadné čalúnené čelo je čerešničkou na torte, ponúka mäkkosť a nadčasový dizajn. Predné čelo z laminátu dosahuje až na zem. Pohľadovo tak úplne kryje priestor pod posteľou či doplnkový úložný priestor. Z boku je zachovaný dostatočný priestor na odvetranie a upratovanie. Určená na použitie s lamelovými roštami (polohovacie a motorové), prípadne latovými roštami v ráme. Posteľ je vhodná na použitie s ľubovoľnými matracmi v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. K posteli je možné dokúpiť úložný priestor. Na prístup do úložných priestorov je nutné použiť rošty s bočným či čelným ýklopom. Voliteľné čelo a poťahovú látku si vyberiete podľa svojho vkusu či dizajnu vašej spálne. Konštrukcia bez možnosti výberu nožičiek. Posteľ je dodávaná v demontovanom stave.

NOSNOSŤ

Podľa roštov / matracov, odporúčaná nosnosť postele max.320 kg / celá posteľ, resp. max. 160 kg /osoba (polovica lôžka).

AKO BUDE VYSOKÁ?

Pri použití lamelového roštu radu Double (cca 5 cm) a matracov 25 cm, docielite pri posteli celkovú výšky cca 57-64 cm podľa výšky uloženia roštu.

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ

Jednotný dekor laminátu základne postele, úložného boxu a lišty na vrchnej časti čela prinesie čistotu dizajnu do Vašej spálne.

MODULÁRNE ČELÁ

Zostavte si posteľ podľa vlastných snov a fantázie. Čelo určuje vzhľad postele. Vyberte si sebavedomé čelo s hlbokým čalúnením či jemné čelo v severskom štýle. Vylaďte si spálňu podľa vášho štýlu. Základom je robustný rám z masívneho dreva, ktoré zaistí stabilitu celej konštrukcie postele. Rám je remeselne očalúnený kvalitnou čalúnnickou látkou podľa vášho výberu (výber látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu). Čelo je konštruované tak, aby bolo kompatibilné s akoukoľvek základňou Tropico . Podľa typu základne je možnosť 2 typov uchytenia.