MISTRAL

Variant prevedenia s úložným priestorom. Len pre Dover, Oxford, Belfast. 

Robustná konštrukcia s nastaviteľnou výškou ložnej plochy (kovanie Vario-Fix).
Elegantná a praktická, nech je kdekoľvek. Výška čela umožňuje umiestniť posteľ tiež v bytoch s výraznejšie skoseným stropom.
Mistral je čalúnená posteľ s úložným priestorom. Prevedenie s úložným priestorom je v tomto prípade úplne bez nožičiek. Bočnice a obe čelá sú pretiahnuté až k zemi.

Variant Mistral je určený na použitie s výklopnými lamelovými alebo latovými roštami (kvôli prístupu do úložného priestoru). Použiť môžete ako rošty s bočným výklopom, tak aj rošty s čelným výklopom od nôh. Konštrukčne je posteľ vhodná pre všetky typy lamelových roštov, prípadne pre latové rošty v ráme.
Pre ľubovoľné matrace v odpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele.
Nosnosť: Podľa roštov / matrac, odporúčaná nosnosť postele max. 320 kg / celá posteľ, resp. max. 160 kg / osoba (polovica lôžka).

Farby a vzory - široká paleta čalúnnických látok s dlhou životnosťou a ľahkou údržbou.
Všetky ostatné vlastnosti, funkcie a možnosti prispôsobenia vzhľadu sú zhodné s daným východiskovým typom postele (Dover/Oxford/Belfast).

Predĺžená záruka 5 rokov na rámy postelí: Mistral, Belfast, Oxford, Dover
Ostatné komponenty so zárukou 2 roky.
Podrobné podmienky nájdete v záručnom liste Vašej postele alebo sa informujte na našej predajni.
Pri výrobe postelí boli použité výhradne prvotriedne certifikované materiály.

Aká bude vysoká?
Pri použití lamelového roštu radu Double (cca 5 cm) a matracov 20 cm, docielite pri posteli Mistral výšku cca 53 ~ 46 cm (kovanie Vario-Fix), v závislosti od nastavenia polohovacieho kovania Vario-Fix. Bude si skvele rozumieť so všetkými matracmi (obvykle 15 - 30 cm).

Dodávané rozmery: 90x200; 80x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200; vrátane predĺženia na 210 a 220 cm.

K posteli je možné doobjednať neprešitý chránič čela "Frak", ktorý uľahčí údržbu. Frak je dodávaný v rovnakej látke a šírke, ako posteľ.

K posteli je možné doobjednať taktiež skladacie dno úložného priestoru.
Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Dodáva sa v demontovanom prevedení. Montáž je rýchla a jednoduchá a nerobí problémy ani v stiesnených priestoroch.