Grafeno

Matrac, na ktorom sa dajú nastaviť až 4 tuhosti.

Kolekcia špeciálne vytvorená pre ľudí, ktorí hľadajú optimálny pomer medzi kvalitou a cenou. Snažili sme sa vytvoriť kolekciu, v ktorej zostane zachovaná výnimočná kvalita použitých materiálov a ich variabilita a zároveň cena zostane únosná.

Výnimočným prvkom je pamäťová pena všitá z jednej strany poťahu, aby sa minimalizoval tlak, ktorý vzniká medzi telom a matracom. Celkový pocit z matraca je opora a pohodlie zároveň.

Vďaka odzipsovateľnému poťahu a materiálovej skladbe jadra je možné si tuhosť prispôsobiť. Odzipsovaním poťahu a pretočením jadra v ňom si môžete navoliť až 4 tuhosti. Poťah GRAFENO s uhlíkovými vláknami odoláva baktériám, roztočom, znižuje vlhkosť, pachy a negatívny náboj statickej elektriny.

POUŽITÉ MATERIÁLY

GRAFENO
Materiál budúcnosti. Uhlíkové vlákna, ktoré látka i peny obsahujú odoláva baktériám, roztočom, znižuje vlhkosť, pachy a negatívny náboj statickej elektriny. Vďaka tepelnému vedeniu, ktoré generuje, pomáha znižovať telesné teplo nahromadené počas spánku.

CERI VISCOFOAM
Studená pena vytvára oporu pre telo, ale sama o sebe je príliš tuhá na to, aby nám vytvorila komfort, pomohla dobre zregenerovať a odľahčila kĺby. Preto je nutné na studenú penu použiť ďalšie vrstvy iných – anatomických – materiálov. Najobľúbenejšou z nich je pamäťová pena, ktorá sa úžasne prispôsobuje telu a vytvára ideálny komfort pre nerušený spánok.

CERIFOAM
Studená pena je základným kameňom každého kvalitného penového matraca. Je to pena s vyššou hustotou a tvrdosťou. Jej úlohou je vytvoriť oporu pre telo.

Technické parametre:

Nosnosť matraca: 130 kg
Záruka na matrac: 8 rokov
Vhodnosť: pre dospelých, pre partnerov
Výška matraca: 25 cm
Tuhosť: stredne tuhý / tuhý
Snímateľný poťah: áno
Prateľný poťah: chemické čistenie
Materiál poťahu: poťah z uhlíkových vlákien
Obojstrannosť: áno
Spôsob doručenia: dovoz k zákazníkovi, vlastný odber
Možnosť atypu: áno
Materiál : pamäťová pena, studená pena