Super Fox Visco

Pridali sme vzdušnosť, maximalizovali termoreguláciu a nočné potenie obmedzili na minimum. Zvýšili sme pružnosť, pevnosť a odolnosť matraca. Ľahnite si a poznajte vynikajúce elastické vlastnosti, dokonalú podporu a odľahčenie tela i unavenej mysle! Budete ho milovať! Funkčný prateľný poťah.

 • Super Fox Classic – variant s masívnou rovnou lenivou penou pre vyznávačov klasiky
 • Super Fox Wellness – variant s jemnou relaxačnou masážnou profiláciou pre spánkových gurmánov

Pamäťová (visco) pena

Vyrobená s použitím prírodných surovín: lepšia elasticita a antialergické vlastnosti, zdravie v spálni, ohľaduplnosť k prírode. Super pohodlná, uľaví kĺbom.

Studená pena Flexifoam® HR-XF

Super pružná studená pena napomáha správnej termoregulácii a zaisťuje extra odrazovú pružnosť. To znamená, že sa počas spánku budete ľahko obracať.
Druhá strana každého matraca je vyrobená z húževnatej studenej peny. Robustná konštrukcia zaisťuje prirodzenú tuhosť a stabilitu celej 7- zónovej konštrukcie. Má 7 zón so špeciálnou profiláciou CubeCare v tvare kociek. Pomáha zabrániť pocitu preležania – každá kocka reaguje samostatne. Navyše je hodne pružná – budete sa ľahko obracať.

Ramenné kolísky na uvoľnenie ramena (zabránia pocitu preležania). Oceníte najmä počas spánku na boku.
Skvelá voľba pre alergikov.

Zosilnená panvová zóna matraca – oblasť s koncentrovaným tlakom je obzvlášť odolná.
Funkčný poťah Wellness s Thermo&Air Control; Žiadny trik. Špeciálny odvetrávajúci systém poťahu skvelo spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia, či prílišného ochladzovania. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté. Navyše, s funkciou odvodu statického náboja z tela. Prešitý klimatizačnou vrstvou dutého vlákna. Snímateľný, deliteľný a prateľný (60 °C).

Spevnený bok /boky

Za príplatok môžete mať so spevneným 1 alebo oboma bokmi (opora pri vstávaní).

PARAMETRE:

 • V typických i atypických rozmeroch

 • Vhodné uloženie na pevný latkový alebo lamelový rošt.

 • Odporučená maximálna nosnosť 135 kg.

 • Voliteľná profilácia pamäťovej peny: Wellness (masážna); Classic (bez profilácie)

 • Predĺžená záruka 6 rokov na jadro matraca

 • Testované 100.000x

Volitelná výška matrace (v cm cca):

 • Super FOX 20 - 4 cm visco peny. Výškový štandard. Komfort za skvelú cenu. Pokiaľ môžete, začnite tu.
 • Super FOX 22 - 4 cm visco peny. O fúz vyšší, o fúz lepší. Viac stability, pružnosti a pohodlia. Univerzálne použitie. Lišiacka voľba.
 • Super FOX 24 - 4 cm visco peny. Výška s pocitom istoty, ľahké vstávanie i pre menej pohyblivých jedincov.
 • Super FOX 26 - 4 cm visco peny. Pre kráľa lišiakov. Spánok ako víno, vstávanie ako po masle. Od mlaďasov po seniorov.

Prečo je FOX tak obľúbený..?

Pravý kráľ rodinných matracov sa na nič nehrá. Ponúka komfort v jednoduchej a cenovo dostupnej, kvalitnej konštrukcii z prvotriednych materiálov. Robustná základňa so zdravotnou profiláciou zo studenej peny nesie super-pružnú vrstvu studenej peny so zvýšenou odrazovou pružnosťou Flexifoam® HR-XF 45 kg/m3. To zaručí ľahké otáčanie počas spánku a prirodzenú, tuhšiu podporu. A to najlepšie na koniec. Pardon - navrch. Masívna vrstva pamäťovej peny je zárukou pohodlia a zdravia. Odpočinie si celé stresom a námahou uťahané telo. Vďaka veľkému výberu variantov padne každému. Navyše - otočná konštrukcia znamená minimálne riziko voľby nesprávnej tuhosti. No, a pokiaľ nie ste prívržencami pamäťových matracov a máte radšej hodne pružný komfort, skúste Super Fox Blue.