Spirit Continental

Kontinentálne postele Spirit

Dokonalé pohodlie pre telo i dušu, individuálny dizajn pre Vašu osobitosť. Remeselnosť domáceho výrobcu postelí a matracov, um našich kováčov a sklárov.

Vaša posteľ je omnoho viac, ako len prosté miesto na spočinutie tela, unaveného tempom každodenného života. Vaša posteľ je miestom regenerácie, oázou fyzickej a duševnej pohody, intimity, miestom na premýšľanie a odpočinok. Je neoddeliteľnou súčasťou každého Vášho dňa, Vašej osobitosti, je miestom, kde spíte.

Spánok, jedna zo základných potrieb ľudí i zvierat, je tým najdôležitejším na regeneráciu tela a duše. Bez neho by nebolo života – nebolo by našich všedných, či nevšedných dní.

Pri tempe našej doby je spánok, presnejšie jeho kvalita, ešte dôležitejšia, ako kedykoľvek predtým. 

Spirit. Spánok, ktorý má dušu.

Kontinentálne postele Spirit navrhujeme a vyrábame s najvyšším možným dôrazom na pohodlie a podporu tela počas spánku, na dlhú životnosť všetkých konštrukcií, ľahkú údržbu a v neposlednom rade i na vzhľad a štýl.

Česko-slovenské postele Spirit Continental sú miestom pre Váš odpočinok, pre Vaše tajné sny a priania, miestom Vašej intimity, regenerácie Vášho tela i duše. Postele Spirit Vám splnia aspoň jeden Váš sen - snívať hlboko a zdravo.

Sú tiež Vašim výtvarným prvkom - sú umom českých a slovenských remeselníkov. Sú také, aké ich chcete mať.

Posteľ, o ktorej snívate

Kontinentálne postele sú v každej svojej vrstve jedinečné, navrhnuté tak, aby Vám poskytli najdokonalejší možný spánok. Spájajú v sebe fortieľ domácich remeselníkov spolu s prvotriednymi európskymi materiálmi. Ich spoločné kvality sa snúbia s komfortom spánku na 3 vyladených vrstvách matracov, hutnosťou konštrukcie rámu a variabilitou dizajnu snov. To všetko je Spirit Continental.

Základňa (I. vrstva - matrac, ukrytý v "boxoch")

Spodný diel postele (boxy) sú vlastne prvým matracom hybridných kontinentálnych postelí. Vždy 2 vrstvy pruženia (zdvojené matracové jadro) zaisťujú spolu s dreveným rámom stabilitu. V posteliach President a Senator sú použité taštičkové pružiny (Pocket) a mini-taštičkové (Mini-Pocket) rôznych výšok a usporiadania zón. Posteľ Mayor má taštičkové pružiny Pocket a vysoko flexibilné pružiny systému Mini-Bonell.

Matrac (II. vrstva - "hlavný" matrac)

Hlavný matrac tvorí stredný diel postele, má voliteľnú tuhosť (tuhší, stredný, mäkší). Hlavný matrac podopiera telo a udržiava chrbticu v optimálnej polohe. Zároveň sa prispôsobuje potrebám jeho jednotlivých partií (úľava pre bedrá, ramená). Naprieč modelmi sa líši pružinovou konštrukciou, roznášajúcimi penovými vrstvami, výškou a "odozvou".

Hlavný matrac je konštruovaný tak, aby optimálne fungoval so základňou - jedná sa o vyladený konštrukčný celok, o hodinový stroj Vášho spánku. Preto nie je možné medzi jednotlivými modelmi postelí základne a hlavný matrac navzájom kombinovať, či zamieňať.

Rad Mayor má zónové taštičkové pružiny "Pocket", Senator využíva systém reaktívnych zónových pružín "Multi-Pocket", najvyšší rad President má špeciálne "Super-Multi-Pocket" zónové pružiny AirForce, ktorých sú v matraci tisíce. Navyše majú v zónach špeciálne priečne vzduchové kanáliky (tajomstvo systému AirForce), ktorými každý pohyb tela preháňa vzduch matracom - zaisťuje tak dokonalé odvetranie vlhkosti. Všetky matrace sú otočné, opatrené prateľnou vrstvou s ochranou proti kĺzaniu (dokonalá súdržnosť s ostatnými vrstvami postele – základňou a topperom).

Topper (III. vrstva - "vrchný" matrac)

Vrchný matrac, ktorého cieľom je jemne doladiť pohodlie celej postele (tuhosť, odrazovú pružnosť, komfort objatia tela), si môžete zvoliť sami. Akýkoľvek topper sa dá kombinovať s akýmkoľvek radom postelí Spirit Continental. Na výber je 6 rôznych verzií (a každá má niečo do seba)! Ľahká údržba je samozrejmosťou. Je to vrstva, ktorá jemne naladí drobné nuanse v požiadavkách na pohodlie a tuhosť podľa každého spáča. V ponuke sú nielen latexové a pamäťové toppery, ale tiež gélový a páperový. Toppery pre dvojlôžka dodávame štandardne v 1 kuse, pre maximálne možné pohodlie a kompaktnosť konštrukcie. Celkové výšky postelí (v závislosti na výške nožičiek) sú uvádzané pri výške topperu 8 cm (pri použití páperového topperu je treba odpočítať cca 4 cm).

Úspech je skrytý v detailoch

Voliteľná čalúnnická látka, voliteľné čelo (dezén, výška, farba), drevené, či ručne vyrábané dizajnové sklenené alebo ručne kované nožičky (štýl, výška), sú zárukou, že i vzhľad Vašej postele Spirit Continental bude nevšedný, nadčasový - vždy "in".