Tropico Guard Air Hybrid

Vysoký ortopedický matrac, ponúkajúci pohodlie pre rôzne telesné proporcie. Vysoká pružnosť zaistí ľahké vstávanie a zmenu polohy tela pre nerušený spánok. Výraznejší rozdiel v tuhosti strán potom minimalizuje riziko nesprávneho výberu matraca. Ortopedické zóny podopierajú telo a uvoľňujú unavené svalstvo. 

  • Hybridná pružná pena HY. Najodolnejšia pena všetkých dôb. Spája výhody studenej peny (vzdušnosť + pružnosť), latexu (termoregulácia, nezničiteľnosť) a pamäťovej peny (prispôsobivosť). Profilácia s funkciou zvýšenej schopnosti odvádzať z jadra vzdušnú vlhkosť. Vysoký objem cca 40 kg/m³.
  • Hybridná pružná pena HY Blue. Tuhší variant hybridnej peny. Stredná vrstva dodáva matracu prirodzenú tuhosť. Je spojená s mäkšou stranou pomocou technológie Spine Protector; 5 zónový hrebeňový zámok bez použitia lepidiel. Vysoký objem cca 40 kg/m³.
  • Citlivé výstuhy v oblasti panvy a ramien. Ramenné zóny citlivo upravujú tuhosti, čo oceníte najmä počas spánku na boku. V oblasti panvy je odolná studená pena veľmi vysokej objemovej hmotnosti. Je zároveň šetrná k bedrovým kĺbom.
  • Tuhšia strana z peny Flexifoam®. Za studena tvarovaná polyuretánová pena, vyrábaná pod kontrolovaným tlakom pre stabilnú kvalitu a výdrž. Jej prednosťou je vzdušnosť, pružnosť a ľahkosť. Má podobné vlastnosti, ako studená pena.
  • Darček - Vankúš Antibacterial Gel v hodnote 39 € zadarmo ku každej matraci Guard Air Hybrid a Guard Medical

Funkčný poťah

Medical Concept Plus VISCO-CLIMA. Poťah s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell®.

  • Pamäťová (visco) pena v poťahu. Pohodlie, kopírovanie tela, odľahčenie kĺbom a relaxácia. Vyrobený s použitím prírodných surovín: antialergické vlastnosti, zdravie v spálni, ohľaduplnosť k prírode.