Tropico Guard

Matrace Tropico Guard sú vyrobené v Českej republike s použitím zdravotne nezávadných materiálov, pochádzajúcich z Európy s certifikáciou kvality. Vyberáme tie najlepšie materiály, napríklad pevné české nite a zipsy, belgické poťahy, belgické, nemecké a rakúske peny. Matrace Tropico v sebe zlučujú presnosť a dušu tradičnej českej výroby. Spájajú modernú strojovú CNC výrobu s nemeckou a švédskou technológiou spolu s vysokým podielom českej ručnej práce. 

V čom je Tropico Guard iný, lepší?

Napríklad v tom, že neťaží iba z bohatých skúseností výrobcu, ale na spánok nazerá tiež moderným pohľadom. Rešpektuje potreby náročného zákazníka poslednej doby, vychádzajúc z jeho životného štýlu, ktorý je často spojený s maximálnym pracovným nasadením, fyzickým aj psychickým vypätím. Je to priateľ našich snov a nášho zdravia.

Tropico Guard sa sústredí na poskytnutie najvyššieho možného pohodlia, na dosiahnutie telesnej a duševnej relaxácie. To stavia, spolu s kvalitou spraco[1]vania a ortopedickými vlastnosťami, chrániacimi zdravie, na prvé miesto. Naprí[1]klad - koľko poznáte matracov, pri ktorých si bez príplatku môžete objednať spevnené boky, aby sa lepšie vstávalo aj menej pohyblivým jedincom.

Matrace Tropico Guard ponúkajú antibakteriálne vlastnosti. Maximálna priestupnosť vzduchu zaručí suché a čisté prostredie a minimalizáciu roztočov, baktérií a plesní. Na údržbu nenáročná konštrukcia je samozrejmosťou; dvojdielne prateľné poťahy s prírodnými vláknami, ktoré sa hravo zbavujú vlhkosti; ľahko vetrateľné jadrá matracov sú vyrobené bez použitia lepidiel.