Tropico Demont Double

Masívna čalúnená posteľ so širšími bočnicami a pre maximálnu stabilitu a možnosťou výberu nožičiek podľa vášho interiéru. Posteľ stojí na 15 cm nožičkách a ponúka tak veľkorysý priestor na odvetranie a upratovanie.

V prípade potreby je možné doplniť úložným priestorom. Určená na použitie s lamelovými roštami (polohovacie a motorové), prípadne latovými roštami v ráme. Pre prístup do úložných priestorov je možné použiť rošty s bočným aj čelným výklopom. Posteľ je vhodná na použitie s ľubovoľnými matracmi v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Voliteľné čelo a poťahovú látku si vyberiete podľa svojho vkusu či dizajnu vašej spálne. Voliteľné nožičky ponúkajú netušené možnosti prispôsobiť si posteľ podľa vášho interiéru. Posteľ je konštruovaná na výšku nožičiek 15 cm (nožičky s výškou 10 cm nie je možné objednať). K posteli je možné dokúpiť úložný priestor. Na prístup do úložných priestorov je nutné použiť rošty s bočným či čelným výklopom.

NOSNOSŤ

Podľa roštov / matracov, odporúčaná nosnosť postele max.320 kg / celá posteľ, resp. max. 160 kg /osoba (polovica lôžka).

AKO BUDE VYSOKÁ?

Pri použití lamelového roštu radu Double (cca 5 cm) a matracov 25 cm, docielite pri posteli celkovú výšky cca 57-64 cm podľa výšky uloženia roštu.

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ

Vďaka kovaniu Vario fix môžete jednoducho prispôsobiť výšku uloženia roštov a následne matrac svojim požiadavkám či výške matraca.


MODULÁRNE ČELÁ

Zostavte si posteľ podľa vlastných snov a fantázie. Čelo určuje vzhľad postele. Vyberte si sebavedomé čelo s hlbokým čalúnením či jemné čelo v severskom štýle. Vylaďte si spálňu podľa vášho štýlu. Základom je robustný rám z masívneho dreva, ktoré zaistí stabilitu celej konštrukcie postele. Rám je remeselne očalúnený kvalitnou čalúnnickou látkou podľa vášho výberu (výber látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu). Čelo je konštruované tak, aby bolo kompatibilné s akoukoľvek základňou Tropico . Podľa typu základne je možnosť 2 typov uchytenia.