Tropico Box Variant

Čalúnená pevná základňa typu "box" s odvetranými úložnými priestormi, ktorú môžete doplniť roštom a matracom úplne podľa vášho výberu. Výška matracov potom určí finálnu výšku ložnej plochy. Úložné priestory sú ľahko prístupné vďaka vyklápacím mechanizmom s plynovo-kvapalinovými vzperami. Úložné priestory sú odvetrané. Vďaka vysokým nožičkám (posteľ "neleží" na zemi) je zachované správne prúdenie vzduchu pod posteľou. Nebudete tak vystavení prievanu ani prachu. Posteľ je určená na použitie s lamelovými roštami (polohovacie a motorové), prípadne latovými roštami v ráme. Na prístup do úložných priestorov je možné použiť rošty s bočným aj čelným výklopom. Posteľ je vhodná na použitie s ľubovoľnými matracmi v zodpovedajúcom rozmere. Rošty ani matrace nie sú súčasťou postele. Čelo a poťahovú látku si vyberiete podľa svojho vkusu alebo dizajnu vašej spálne.

Voliteľné nožičky (vrátane ich výšky) sa montujú na vonkajšiu stranu boxu a ponúkajú netušené možnosti prispôsobiť si posteľ podľa vášho interiéru. Posteľ obsahuje celkom 4 dizajnové nožičky a 2 kovové nožičky, ktoré zároveň slúžia ako spojnica boxov na vnútornej strane (z vonkajšieho pohľadu nie sú viditeľné). Boxy sú tak vzájomne priskrutkované pevným spojom, ktorý nedovolí akýkoľvek posun.

NOSNOSŤ

Podľa roštov / matracov, odporúčaná nosnosť postele max.320 kg / celá posteľ, resp. max. 160 kg / osoba (polovica lôžka).

AKO BUDE VYSOKÁ?

Pri použití s matracom 20 cm, docielite pri posteli s nožičkami 15 cm celkovej výšky cca 61 cm. Bude si skvelo rozumieť aj s matracmi do výšky 30 cm.

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ

K tejto posteli si môžete zvoliť akýkoľvek rošt z našej ponuky. Od pevného, výklopného, až po komfortné motorovo polohovateľné lamelové rošty.

MODULÁRNE ČELÁ

Zostavte si posteľ podľa vlastných snov a fantázie. Čelo určuje vzhľad postele. Vyberte si sebavedomé čelo s hlbokým čalúnením či jemné čelo v severskom štýle. Vylaďte si spálňu podľa vášho štýlu. Základom je robustný rám z masívneho dreva, ktoré zaistí stabilitu celej konštrukcie postele. Rám je remeselne očalúnený kvalitnou čalúnnickou látkou podľa vášho výberu (výber látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu). Čelo je konštruované tak, aby bolo kompatibilné s akoukoľvek základňou Tropico . Podľa typu základne je možnosť 2 typov uchytenia.