Tropico Continental

Naozajstná kontinentálna posteľ na spánok bez kompromisov. Posteľ nemá úložný priestor – všetko, od základne až po vrchný matrac, je podriadené zdravému spánku.

Kontinentálna posteľ znamená predovšetkým pohodlie. Sú to prakticky 3 perfektne vyladené matrace nad sebou zasadené v masívnom drevenom ráme a potiahnuté prvotriednou látkou s voliteľným dezénom. Inými slovami sú to luxusné vysoké kontinentálne lôžka strednej tuhosti a veľkej variability.

Kontinentálne postele ponúkajú pohodlie, odolnosť a účelnosť. Vďaka tomu ich nájdete aj v 4 a 5 hviezdičkových hoteloch po celom svete. Sú známe tiež ako postele box- spring , box- bed , americké postele atď.

Posteľ je dodávaná ako kompletný spánkový systém a nie je nutné dokupovať matrac ani rošt. Čelo a poťahovú látku si vyberiete podľa svojho vkusu alebo dizajnu vašej spálne. Rám boxov je vyrobený z lamina a veľkoplošných materiálov na báze dreva.

Voliteľný vrchný matrac ( topper ) na jemné doladenie podľa vašich spánkových preferencií. Voliteľné nožičky (výšky 15 alebo 10 cm) ponúkajú možnosť prispôsobiť si posteľ podľa vášho interiéru. Posteľ nemá úložný priestor, ale ako doplnok môžete zakúpiť Otoman v rovnakej poťahovej látke ako posteľ. Jedná sa o úložný priestor so sedákom s vyklápaním z dlhšej strany.

NOSNOSŤ:

Odporúčaná nosnosť postele max. 300 kg/celá posteľ, resp. max 150 kg / osoba (polovica lôžka).

AKO BUDE VYSOKÁ?

Výška je 67 cm (nožičky 15 cm), resp. 62 cm (nožičky 10 cm). Výška je vrátane vrchného matraca ( toppera ).

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ

Luxusná výška spania 62-67 cm podľa výšky nožičiek. Uľahčí vstávanie a zaistí príjemnú spánkovú klímu.

Čo je vo vnútri?

Topper (vrchný matrac/prístelka)

Umocňuje nezameniteľný pocit komfortu a zážitok z hlbokého spánku na kontinentálnych posteliach. Všetky toppery majú prešívané dvojdielne poťahy s klimatizačnou vrstvou dutých vlákien. Prateľnosť na 60 °C.

Hlavný (nosný) matrac – pružina POCKET

Luxusný taštičkový matrac strednej tuhosti. Jednotlivé pružiny sú uložené v textilných puzdrách. Každá pružina reaguje samostatne, čím je zaistené perfektné rozloženie tlaku, efektívna podpora chrbtice a optimálne uvoľnenie svalstva pri všetkých režimoch spánku (na boku, na chrbte, ...). Rozdelená je do 7 zón s rozdielnou tuhosťou a dynamikou.

Základňa (spodný matrac) - pružina BONELL

Systém pružín Bonell so strednou tuhosťou konštrukcie a hrúbkou drôtu 2,4 mm pri štyroch závitoch pružiny. Ideálne roznášajú tlak absorbovaný nosným zónovým matracom. Zároveň dodávajú celej konštrukcii prirodzenú tuhosť, odrazovú pružnosť, spolu so vzdušnosťou a dlhou životnosťou. Nosný rám základne tvorí robustná drevená konštrukcia z masívneho dreva.

Základňa a hlavný matrac sú na hornej strane vybavené protišmykovou textíliou - ANTISPLIP.

Gumové segmenty na povrchu bránia pohybu jednotlivých vrstiev a konštrukcia je tak veľmi stabilná.

Správnu podporu celého tela zaisťujú zóny tuhosti, začlenené do konštrukcie postele.

Na garanciu spánkového komfortu a najvyššej možnej podpory chrbtice vo všetkých polohách tela vyžadujte kontinentálnu posteľ vždy ako celok.

MODULÁRNE ČELÁ

Zostavte si posteľ podľa vlastných snov a fantázie. Čelo určuje vzhľad postele. Vyberte si sebavedomé čelo s hlbokým čalúnením či jemné čelo v severskom štýle. Vylaďte si spálňu podľa vášho štýlu. Základom je robustný rám z masívneho dreva, ktoré zaistí stabilitu celej konštrukcie postele. Rám je remeselne očalúnený kvalitnou čalúnnickou látkou podľa vášho výberu (výber látok nájdete vo vzorkovnici u vášho predajcu). Čelo je konštruované tak, aby bolo kompatibilné s akoukoľvek základňou Tropico . Podľa typu základne je možnosť 2 typov uchytenia.