Tropico Continental

Čo je to kontinentálna posteľ?

Predovšetkým pohodlie. Každá vrstva skutočnej kontinentálnej postele je o spánku. Sú to 3 vyladené matrace nad sebou. Trend tohoto "spania" k nám prišiel najmä z Ameriky a Anglicka.

Kontinentálne postele ponúkajú pohodlie, odolnosť a účelnosť. Vďaka tomu ich nájdete tiež v 4- a 5- hviezdičkových hoteloch po celom svete. Sú známe tiež ako postele box-spring, box-bed, americké postele, atď. Všetko je zasadené v masívnom ráme, vyrobenom z vrstveného dreva a potiahnuté látkou s voliteľným dezénom. Posteľ si môžete nechať očalúniť Vašou látkou (cena sa nemení). Cena je uvedená za kompletnú posteľ: topper, matrac, základne, čelo, nožičky, čalúnenie. Voliteľným príslušenstvom je Otoman - úložný priestor s vyklápacím sedením z dlhšej strany.

Správne spojenie starostlivo vybratých materiálov, funkčných vrstiev, veľkej výšky a v neposlednom rade osobitého vzhľadu sú tým, čím si Vás kontinentálna posteľ získa na prvé uľahnutie. Svetové spanie, česká výroba a švédska technológia.

Správne podopretie celého tela zaisťujú zóny tuhosti, začlenené do konštrukcie postele. Na garanciu spánkového komfortu a najvyššej možnej podpory chrbtice vo všetkých polohách tela vyžadujte kontinentálnu posteľ vždy ako celok.

Zloženie postele Tropico Continental

  • Topper/Vrchný matrac VISCO-FLEXI - Umocňuje nezameniteľný pocit komfortu a zážitok z hlbokého spánku na kontinentálnych posteliach Original Box Bed. Sendvičová konštrukcia s vysokou vzdušnosťou, prateľným poťahom a najvyšším možným ortopedickým komfortom jadra. Strana z VISCO peny je vybavená masážnou profiláciou. Druhá strana z pružnej flexi peny má rovnú masívnu plochu. Poťah je snímateľný, opatrený zipsom a 2-dielnou konštrukciou pre ľahkú manipuláciu. Prateľný do 60 ° C.
  • Nosný matrac - pružina POCKET - Luxusný taštičkový matrac. Jednotlivé pružiny sú uložené v textilných puzdrách. Každá pružina reaguje samostatne, čím je zaistené perfektné rozloženie tlaku, podpora tela pri všetkých režimoch spánku (na boku, na chrbte, ...) a efektívna podpora chrbtice. Rozdelená je do 7 zón s rozdielnou tuhosťou a dynamikou.
  • Spodný matrac - pružina BONELL - Systém pružín Bonell so strednou tuhosťou konštrukcie a hrúbkou drôtu 2,2 mm pri štyroch závitoch pružiny. Ideálne roznáša tlak absorbovaný nosným zónovým matracom. Zároveň dodávajú celej konštrukcii prirodzenú tuhosť, odrazovú pružnosť, spolu so vzdušnosťou a dlhou životnosťou.
  • Nosný rám - masívne drevo - Robustná drevená konštrukcia. Poskytuje stabilitu, pocit bezpečia a vďaka veľkej výške je zárukou jednoduchého vstávania.

čelo HILLS

čelo CUBE

čelo CITY

Voliteľná kombinácia dizajnu

  • 3 rôzne druhy čela: Hills, Cube, City (rôzne varianty designu a prošitá, různá výška čela)
  • Farby poťahovej látky: Čierna, Hnedá, Šedá, Béžová, Červená, Modrá, Tmavošedý kameň, Béžový kameň, Tmavošedá lesklá, Béžová lesklá, Svetlošedá lesklá
  • 7 druhov masívnych drevených nožičiek. Voliteľná výška 10 alebo 15 cm bez zmeny ceny. Vyšší variant odporúčame najmä tam, kde sa používajú robotické vysávače (tie vyžadujú spravidla minimálnu výšku pod posteľou 12 cm; vyšší variant našich nožičiek tak umožní Vášmu domácemu pomocníkovi "hladký prejazd ").

Otoman

Ide o praktický úložný priestor s vyklápaním z dlhej čelnej strany. Dostupný v rozmeroch: výška cca 45 cm, hĺbka 43 cm, šírka: 120/140/160/180/200 cm. Voliteľne si môžete vybrať poťahovú látku a nožičky.