BEDFORD

Pripravená pre okamžitý spánok. Vysoká posteľ s úložnými priestormi, vstavanými taštičkovými matracmi a vrchným matracom. 

Bedford je kontinentálna posteľ (nazýva sa tiež vysoká alebo americká posteľ). Je zložená z viacerých funkčných spánkových vrstiev. Nemusíte už dokupovať žiadne matrace ani rošty.

Hlavný matrac

Dokonalé pohodlie, podporu tela a kopírovanie jeho kriviek zaisťujú vstavané výklopné matrace s taštičkovými pružinami. Posteľ má zhruba 800 samostatne reagujúcich pružín, usporiadaných do 7 zón podľa tuhosti.
Ložné plochy sú opatrené vrstvami studenej peny, ktorá ešte zvyšuje vzdušnosť.

Vrchný matrac (topper)

Vrchný matrac vyššej strednej tuhosti je detailným doladením celého spánkového systému kontinentálnej postele.
Je opatrený dvojdielnym prateľným poťahom. Môžete si dokúpiť ďalšie varianty topperu, čím získate ďalšie varianty pohodlia.

Úložné priestory sú prístupné vďaka vyklápacím mechanizmom s plynovo-kvapalinovými vzperami. Úložné priestory sú odvetrané. Vďaka použitiu vysokých nožičiek (posteľ "neleží" na zemi) je zachované správne prúdenie vzduchu pod posteľou. Nebudete tak vystavení prievanu ani prachu.
Sebavedomý vzhľad so zaoblenými hranami čela s nenápadným prešívaním. Posteľ Bedford je dodávaná ako celok.
Na jej používanie nie je potrebné dokupovať žiadne ďalšie komponenty.
Farby a vzory - široká paleta látok s dlhou životnosťou a ľahkou údržbou. Možnosť použitia rozdielnej čalúnnickej látky na spodnej časti postele.
Voliteľné nožičky (vrátane ich výšky) ponúkajú netušené možnosti prispôsobiť si posteľ podľa Vášho interiéru.
Pozor na montáž v malých priestoroch - boxy (základne s matracmi)sú dodávané vcelku. Montáž je rýchla a ľahká.

Nosnosť: Podľa roštov/matracov, odporučená nosnosť postele max. 300 kg / celá posteľ, resp. max. 150 kg / osoba (polovica lôžka).

K posteli je možné doobjednať neprešitý chránič čela "Frak", ktorý uľahčí údržbu. Frak je dodávaný v rovnakej látke a šírke, ako posteľ.

Ako bude vysoká? Výška je 55 cm (nožičky 10 cm), resp. 60 cm (v prípade použitia nožičiek 15 cm). Výška vrátane vrchného matraca (topperu).

Dodávané rozmery: 90x200; 80x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200; vrátane predĺženia na 210 a 220 cm, s možnosťou atypov.